Informácie o doručení

Informácie o doručení a platbe

Pri nákupe v celkovej hodnote nad 40 € je doručenie zdarma, pokiaľ sa rozhodnete pre spôsob platby platobnou kartou, alebo cez PayPal.

V prípade objednávky v celkovej hodnote nižšej ako 40 €, pokiaľ platba prebehne platobnou kartou, alebo cez PayPal, sú náklady za doručenie 3 €.

V prípade doručenia formou dobierky, bez ohľadu na celkovú hodnotu nákupu, účtujeme poplatok za dobierku vo výške 1,2 €.

Takže, pokiaľ si objednáte v celkovej hodnote nižšej ako 40 € formou dobierky, celkové náklady za doručenie budú 4,2 €. Pokiaľ si objednáte v celkovej hodnote nad 40 € formou dobierky, budete platiť iba cenu za dobierku 1,2 €.

O doručení zásielky Vás bude kuriérska služba UPS informovať e-mailom. Prosíme, majte na zreteli, že doručovanie prebieha od pondelka do piatka od 8:00 do 17:00 hodiny. V prípade doručenia formou dobierky hodnotu zásielky môžete vyplatiť kuriérovi v hotovosti alebo platobnou kartou pri jej doručení.

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadne našich produktov kontaktujte náš zákaznícky servis na e-mailovej adrese: [email protected].

Uvedené ceny sú vyhradené len pre vašu informáciu, podliehajú zmenám a možným chybám, za ktoré nepreberáme žiadnu zodpovednosť.